Konkursy literackie fantasy

Książki o tematyce fantasy wciąż wiodą prym wśród dzieci i młodzieży. Są najchętniej czytane, opisane w nich wartości najszybciej przyswajane, a przygody przeżywane wielokrotnie po przewinięciu ostatniej kartki.

Ogromne zainteresowanie i zdobyta wiedza na temat odległych krain, postaci, stworzeń, których nie spotyka się na co dzień, aż prosi się o uwolnienie. Najlepszą metodą na test swoich umiejętności są konkursy literackie fantasy. Młodzież chętnie podejmuje wyzwanie i z roku na rok podnosi belkę coraz wyżej.

 

No bo co, ja nie dam rady…?

Wyobraźnia to tylko pierwszy krok do niesamowitej przygody!
Konkursy literackie fantasy sprawiają, że już nie musisz sobie wyobrażać

Konkurs Literacki „Źródła Marzeń” przepustką do Wakacji w Zamku

Nie trzeba  daleko szukać. Wystarczy wziąć udział w Ogólnopolskim Konkursie Literatury Fantasy „Źródła Marzeń: Sources of Dreams”. 

Koniecznie przeczytaj ponownie zakres tematyczny określony w regulaminie. Potem wystarczy już tylko napisać test i trzymać kciuki za miejsce w finale. Tam po raz pierwszy będziesz mieć do czynienia z Profesorami Szkoły Tropicieli oraz Szkoły Czarodziejów, którzy wprowadzą cię w tajniki wiedzy nauczanej w Krainie Quatronum.

A jak zwyciężysz w swojej kategorii, to wakacje w zamku są twoje!

Prawda, że proste?

Konkursy literackie fantasy są nudne…

…ale nie ten

Wystarczy wspomnieć, że finał konkursu odbywa się w najprawdziwszym zamku! Stare mury i pięknie zdobione komnaty nie będą miały przed wami tajemnic. Przewodnicy, miłośnicy historii w ciekawy sposób oprowadzają po tajnych zakamarkach historycznych budowli.

A w przerwie dla relaksu zajęcia z fechtunku i łucznictwa lub nauka podstawowych zaklęć i stworzenie własnego eliksiru.

Wszyscy dobrze wiemy, jak stres potrafi zwiększyć głód, dlatego dbamy o to, żeby każdy wyszedł z pełnym brzuchem.

Tak naprawdę zapominasz, że jesteś na konkursie.

I jak? Dalej myślisz, że nie warto…