Harry Potter, chłopiec który inspiruje…

historia młodego czarodzieja porusza serca nie tylko młodzieży, ale również dorosłych. Harry Potter, zwykły nastolatek, któremu życie wywraca się o 180 stopni w dniu, gdy spotyka na swojej drodze włochatego olbrzyma. Od tej pory nic nie jest tako samo. Magia wkracza w jego życie, a czytelnik dostaje porządną dawkę przygód i inspiracji, aby pokolorować mugolski świat.

Za Harry’ego Pottera… za chłopca, który przeżył! 

Konkurs Źródła Marzeń organizowany dla fanów powieści J. K. Rowling daje możliwość sprawdzenia wiedzy na temat magicznych historii. Co więcej daje szansę na przeżycie identycznej przygody. Szata, herb, różdżka, zamek… Prawda, że super…

Kto by nie chciał potrafić czarować
Najważniejsze to mieć wokół siebie przyjaciół

Przyjaźń kluczem do świetnej zabawy

Przez całą sagę czytelnik prowadzony jest przez przygody trójki przyjaciół, którzy na prawdę są ze sobą na dobre i złe. Trzy różne charaktery, które pokazują, jak powinna wyglądać prawdziwa przyjaźń. Harry Potter doskonale wie, że otaczający go ludzie są mu wierni i oddani, że może na nich polegać. Jednocześnie sam w pierwszej kolejności martwi się o ich dobro.

Mniejsza o mnie, jak ty się masz?

W naszym mugolskim świecie jest bardzo podobnie. Jesteśmy związani z pewnymi ludźmi, dbamy o nich, martwimy się i chcemy wspólnie z nimi spędzać czas. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie wspólnie z przyjaciółmi, a wtedy wakacje w zamku spędzicie z najlepszym towarzystwem.

Bądź jak Harry Potter, rozpocznij naukę w Szkole Czarodziejów!

Czy ja się do tego nadaję? Oczywiście, że tak!

W każdym z nas tli się magia. Umiejętności i wiedza zostaną zdobyte w trakcie semestru w Szkole Czarodziejów.  Wybierz się do Szkoły Czarodziejów w Quatronum lub spróbuj swoich sił i rozwiąż test z serii „Harry Potter…”

– Czym jestem? – wydyszał Harry.
– Czarodziejem, ma się rozumieć – odpowiedział Hagrid, siadając z powrotem na kanapie,(…) – i powiedziałbym, że diabelnie dobrym, trzeba cię tylko trochę podszkolić.

Questy, rozgrywki fabularne, zajęcia oraz imprezy rodem z Twojej ulubionej sagi. A to wszystko w otoczeniu historycznych zamków. Ukończ szkolenie i przeżyj niezwykłą przygodę w zamku!

A co muszę dokładnie zrobić?

  • Powiedz o konkursie swojemu poloniście.
  • Przeczytaj regulamin.
  • Zgłoś się do konkursu
  • Wygraj wyjątkowe Wakacje w Zamku!
Chcesz zostać czarodziejem? Przeczytaj dokładnie ten tekst i wygraj wakacje w zamku

Jubileuszowa V edycja

200, 1227, 1898 i 1936

ktoś powie to tylko cyfry… absolutnie się z tym nie zgadzamy. Za tymi wielkimi liczbami kryją się prawdziwi młodzi bohaterowie, którzy swoją wiedzą na temat powieści Harry Potter potrafią zadziwić niejednego fana magii, nie mówiąc o mugolach.

Wybitne osobistości, które dzielnie stawiają czoła zadaniom w trakcie konkursu, walczą o spełnienie marzenia, walczą by być jak ich ulubieni bohaterowie!

Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy „Źródła Marzeń: Sources of Dreams”

Założeniem konkursu jest połączenie uczestników i ich wspólnych zainteresowań w ramach rywalizacji o tytuł najlepszego.

Stres przed ogłoszeniem wyników uczestnicy rozładowują w trakcie eliksirów i ucząc się podstawowych zaklęć zajęć prowadzonych w Szkole Czarodziejów w Quatronum.

Nauczyciele prowadzący uczniów mają sposobność do wymiany doświadczeń z kolegami z branży.

A to wszystko w trakcie niesamowitego finału, który naturalnie odbywa się w zamku i stwarza atmosferę rodem z opowieści.