Baśniobór, schronienie czarodziejskich istot

miejsce strzeżone przez strażnika, który dba, aby zło nie opuściło rezerwatu. Oczywiście wszystko idzie zgodnie z planem do momentu, aż sprawy nie wezmą w swoje ręce dzieci, rodzeństwo Kendra i Seth odmienią Baśniobór.

Czy takie właśnie jest życie? Da się spoglądać w przyszłość albo w przeszłość, ale teraźniejszość umyka zbyt szybko, by ją pojąć?

Zawsze znajdzie się wymówka, zawsze można powiedzieć, że już się nie opłaca. Unikamy podjęcia decyzji co w tym momencie, pozwalamy leniwie płynąć czasowi i chcemy, żeby to on kierował naszym dniem. A może by tak wziąć sprawy w swoje ręce i napisać test z kategorii Baśniobór? Potem oczywiście odpoczywać na wakacjach w zamku

Las, co skrywa niejedną tajemnicę
Czy te kamienie się ruszają?

Pora na przekroczenie bram rezerwatu. Baśniobór czeka...

Kto z nas, wiernych czytelników powieści „Baśniobór” autorstwa B. Mulla chociaż raz nie zamarzył o przygodzie rodzeństwa Sorenson. Świat, bohaterowie, wydarzenia opisane w książce porywają do działania naszą wyobraźnię.

Każdy z nas ma inne dary i zdolności. To, jak je wykorzystujemy, determinuje, kim jesteśmy.

Utożsamiamy się ulubionymi postaciami, rozmyślamy jakie decyzje byśmy podjęli…

Czy udałoby się nam przechytrzyć Stowarzyszenie Gwiazdy Wieczornej?
Jakie byłyby nasze misje po przystąpieniu do Rycerzu Świtu?
Czy odważylibyśmy się wejść do Smoczej Świątyni?

Ale, czy na pewno musimy to sobie wyobrażać?

Wakacje w zamku? To tak się da?

Oczywiście, że tak!

Nie mówię, że jest to łatwe, ale czy nie masz ochoty podjąć rękawic i sprawdzić swoją wiedzę z zakresu literatury B. Mulla Baśniobór?

Nasz charakter określają wybory, jakich dokonujemy.

Questy, rozgrywki fabularne, zajęcia oraz imprezy rodem z Twoich ulubionych powieści. A to wszystko w otoczeniu historycznych zamków. Ukończ szkolenie i przeżyj niezwykłą przygodę w Marchii Skalistych Wzgórz!

A co muszę dokładnie zrobić?

  • Powiedz o konkursie swojemu poloniście.
  • Przeczytaj regulamin.
  • Zgłoś się do konkursu
  • Wygraj wyjątkowe Wakacje w Zamku!
odważysz się podążyć tą ścieżką?

Jubileuszowa V edycja

272, 497, 2002, 3572

ktoś powie to tylko cyfry… absolutnie się z tym nie zgadzamy. Za tymi wielkimi liczbami kryją się prawdziwi młodzi bohaterowie, którzy swoją wiedzą na temat powieści Harry Potter, Władca Pierścieni, Hobbit oraz Baśniobór potrafią zadziwić niejednego fana fantasy.

Wybitne osobistości, które dzielnie stawiają czoła zadaniom w trakcie konkursu, walczą o spełnienie marzenia, walczą by być jak ich ulubieni bohaterowie!

Ogólnopolski Konkurs Literatury Fantasy „Źródła Marzeń: Sources of Dreams”

Założeniem konkursu jest połączenie uczestników i ich wspólnych zainteresowań w ramach rywalizacji o tytuł najlepszego.

Stres przed ogłoszeniem wyników uczestnicy rozładowują w trakcie fechtunku, czy łucznictwa zajęć prowadzonych w Szkole Tropicieli w Quatronum.

Nauczyciele prowadzący uczniów mają sposobność do wymiany doświadczeń z kolegami z branży.

A to wszystko w trakcie niesamowitego finału, który naturalnie odbywa się w zamku i stwarza atmosferę rodem z opowieści.